/ Свобода слова понад усе!

Отже, Ви знайшли декілька хвилин свого дорогоцінного часу і вирішили присвятити їх наповненню міського порталу. Тому Вам, сподіваємось, не важко буде знайти ще 30 секунд для того, щоб зареєстуватись на сайті перед тим, як розпочати. Якщо Ви вже реєструвались раніше, тоді просто авторизуйтесь.


Пам'ятайте: Ваша стаття повинна стосуватися тематики сайту і належати до однієї з наявних тут категорій. Перевищення плану надоїв молока у фермах Полісся та вартість керамзиту в Чернівецькій області, скоріш за все, нікого тут не зацікавлять. І найголовніше - зміст сторінки повинен містити правду.


Редакція залишає за собою право редагувати, скорочувати Ваші тексти, а також повністю відмовити у публікуванні статті у тому випадку, коли вимоги, які ми перерахували вище, не будуть дотримані. Не будьте довбаками - дотримуйтесь вимог.


Ми пишаємось Вами, якщо Ви дочитали до цього місця, і вважаємо, що Вам таки можна довірити написання статті. До речі, щоб не перечитувати цю інструкцію кожного разу, просто увійдіть на сайт, натисніть у верхній частині сайту кнопку "Кабінет", а потім "Новий запис". Хай щастить!


*