/ Реклама на порталі

Запрошуємо підприємців з Мостиськ до співпраці!

Наш портал щодня переглядають в середньому біля 600 унікальних відвідувачів, серед яких є як мешканці Мостиськ, так і гості міста.

Найбільш вагомим джерелом відвідувань є наші сторінки у соцмережах Facebook, Twitter та ВК, де на нас підписано в сукупності вже більше 2000 постійних читачів, кількість яких з кожним днем зростає.


Технічні вимоги до рекламної інформації

Для початку вам потрібно зареєструватись на сайті, створити у відповідному розділі сторінку підприємства в Каталозі і наповнити її потрібною, на вашу думку, інформацією. Рекомендовано розгорнуто описати вид діяльності підприємства, перелік послуг, які надаються, бажано додати декілька фотографій. Обов'язково потрібно вказати фізичну адресу і контактний телефон. Створена вами сторінка розміщується на постійній основі, оплата за неї не передбачена.

Для того, щоб привернути увагу відвідувачів до вашої сторінки, ми пропонуємо розмістити посилання на неї у верхній частині сайту (див. зображення). Текст посилання повинен чітко вказувати на вид послуг чи пропозицій, які надає ваше підприємство і містити не більше 3-х слів.


Вартість розміщення посилання - 50 грн/місяць. Кошти, отримані за розміщення посилання, підуть виключно на розвиток проекту «Портал міста Мостиська».

Щоб подати заявку на розміщення реклами, пишіть нам на електронну пошту: [email protected] , в темі повідомлення обов'язково вкажіть "Реклама на Порталі". Ми обов'язково зв'яжемося з вами для уточнення деталей.
*